Σελίδες

Τοπικά νέα Πολ.Σύλλογος Οδοντωτός Χιονoδρομικό Αφιερώματα Εκδηλώσεις Απόψεις Κοινωνικά

Τρίτη, 29 Απριλίου 2014

Οι υποψήφιοι της "Λαικής Συσπείρωσης" στα Καλάβρυτα



 












ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ
 
  ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του Μιχαήλ Υποψήφιος Δήμαρχος . 

 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΟΑΝΙΑΣ
1. ΓΙΑΝΝΕΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ.
υποψ. δημ. συμβ. (εκλογικής περιφέρειας Αροανίας).
2. ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
υποψ. δημ. συμβ. (εκλογικής περιφέρειας Αροανίας).
3.ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
υποψ. δημ. συμβ. (εκλογικής περιφέρειας Αροανίας).
4.ΤΖΟΥΜΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
υποψ. δημ. συμβ. (εκλογικής περιφέρειας Αροανίας).

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ
 
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ.
       υποψ. δημ. συμβ. (εκλογικής περιφέρειας Καλαβρύτων).
2. ΑΣΠΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ.
       υποψ. δημ. συμβ. (εκλογικής περιφέρειας Καλαβρύτων).
3. ΓΚΛΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
      υποψ. δημ. συμβ. (εκλογικής περιφέρειας Καλαβρύτων).
4. ΓΟΥΡΖΕΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΥΣΑΝΙΑ 
      υποψ. δημ. συμβ. (εκλογικής περιφέρειας Καλαβρύτων).
5. ΔΟΥΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 
      υποψ. δημ.συμβ. (εκλογικής περιφέρειας Καλαβρύτων).
6. ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
      υποψ. δημ. συμβ. (εκλογικής περιφέρειας Καλαβρύτων).
7. ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
     υποψ. δημ. συμβ. (εκλογικής περιφέρειας Καλαβρύτων).
8. ΚΑΡΑΜΟΥΖΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
     υποψ. δημ. συμβ. (εκλογικής περιφέρειας Καλαβρύτων).
9.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΡΕΚΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ   
     υποψ. δημ.συμβ. (εκλογικής περιφέρειας Καλαβρύτων).
10.ΜΟΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
     υποψ. δημ. συμβ. (εκλογικής περιφέρειας Καλαβρύτων).
11.ΡΕΚΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
     υποψ. δημ. συμβ. (εκλογικής περιφέρειας Καλαβρύτων).
12.ΣΚΑΜΒΟΥΓΕΡΑ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
     υποψ. δημ. συμβ. (εκλογικής περιφέρειας Καλαβρύτων).
13.ΤΣΙΡΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
     υποψ. δημ. συμβ. (εκλογικής περιφέρειας Καλαβρύτων).
14. ΦΕΛΟΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (εκλογικής περιφέρειας Καλαβρύτων).
15. ΦΕΛΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (εκλογικής περιφέρειας Καλαβρύτων).

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ
 
1.ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΥΓΕΡΟΥ
    υποψ. δημ. συμβ. (εκλογικής περιφέρειας Κλειτορίας).
2.ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    υποψ. δημ. συμβ. (εκλογικής περιφέρειας Κλειτορίας).
3.ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    υποψ. δημ. συμβ. (εκλογικής περιφέρειας Κλειτορίας).
4. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
    υποψ. δημ. συμβ. (εκλογικής περιφέρειας Κλειτορίας).
5. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    υποψ. δημ. συμβ. (εκλογικής περιφέρειας Κλειτορίας).
6.ΤΣΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    υποψ. δημ. συμβ. (εκλογικής περιφέρειας Κλειτορίας).

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΪΩΝ
1. ΔΟΥΦΕΞΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
    υποψ. δημ. συμβ. (εκλογικής περιφέρειας Παΐων).
2. ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΗ -ΜΠΑΤΣΙΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
    υποψ. δημ. συμβ. (εκλογικής περιφέρειας Παΐων).
 
Τοπική κοινότητα Άνω Βλασίας
1. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ υποψ.εκπρόσωπος

Τοπική κοινότητα Άνω Λουσών
1. ΒΛΙΧΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΛΑΜΠΡΟΥ υποψ. εκπρόσωπος
2. ΡΕΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τοπική κοινότητα Δάφνης
1. ΔΟΥΦΕΞΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ υποψ.συμβ.
Τοπική κοινότητα Δροσάτου
1. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥυποψ.εκπρόσωπος

Τοπική κοινότητα Καλαβρύτων
1. ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ υποψ.συμβ.

Τοπική κοινότητα Καμενιάνων
1.ΛΑΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ υποψ.εκπρόσωπος

Τοπική κοινότητα Κάτω Λουσσών
1.ΜΑΡΙΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ υποψ.εκπρόσωπος

Τοπική κοινότητα Κερτέζης
1. ΣΚΑΜΒΟΥΓΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ υποψ.συμβ.

Τοπική κοινότητα Κλειτορίας
1. ΒΗΧΟΥ-ΜΑΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ υποψ. συμβ.

Τοπική κοινότητα Κλείτορος
1. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ υποψ.εκπρόσωπος
Τοπική κοινότητα Πριολίθου


1. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ υποψ.εκπρόσωπος

Τοπική κοινότητα Σειρών
1. ΓΙΑΛΑΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ υποψ.συμβ.

Τοπική κοινότητα Φιλίων
1.ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ υποψ. εκπρόσωπος
Δημοσίευση σχολίου